SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

  • XXVI WEWNĘTRZNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO I MISTRZOSTWA PRZEDSZKOLI W TAŃCU TOWARZYSKIM organizowany przez Sportowy Klub Tańca Towarzyskiego START
  • KONKURS "MOJE MIASTO PŁOŃSK"

I nagroda w kategorii literackiej

I nagroda w kategorii muzycznej

wyróżnienie specjalne Dyrektora Szkoły Muzyki i Tańca "Nutka"

  • XIV DIECEZJALNA PARAFIADA DZIECI I MŁODZIEŻY W PŁOŃSKU - 25 maja 2018 r.

złoty medal dla zespołu muzycznego

brązowy medal dla drużyny piłkarskiej

  • VIII SZACHOWE MISTRZOSTWA CIECHANOWA

III miejsca dla uczniów Szkoły Żywioły

  • BIEG KU SŁOŃCU 2018

złote medale dla uczniów klas I, II, III w ich kategoriach wiekowych

srebrny medal dla ucznia klasy III

  • KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ NIEPEŁNOSPRAWNY KOLEGA" organizowany przez Niepubliczne Przedszkole Szóstka w Płońsku

wyróżnienie dla uczennicy zerówki

  • I POWIATOWY PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ (20.10.2017)

rok szkolny 2017/2018

kategoria soliści kl. I-III

Zofia Domańska - miejsce 2

kategoria soliści kl. IV-VII

Maja Fronczak - wyróżnienie

kategoria zespół kl.I-III

Witold Fronczak, Emilia Krajewska, Wiktoria Błaszczak, Zofia Domańska - miejsce 1

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH

rok szkolny 2016/2017

laureaci:
Tymoteusz Peszyński
Jan Ziółkowski
Witold Nowicki

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH - JĘZYK ANGIELSKI

rok szkolny 2016/2017

laureat:
Jan Ziółkowski

 

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

rok 2015/2016 – wyróżnienie Jan Ziółkowski

 

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY

rok szkolny 2016/2017 - dwa wyróżnienia dla uczniów z klas II i III

 

  • PARAFIADA 2016

I miejsce w kategorii Zespół Muzyczny

 

  • PIŁKA NOŻNA

Puchar za zdobycie III miejsca w Turnieju Mikołajkowym w Halowej Piłce Nożnej chłopców Szkół Podstawowych.

 

 

  • III SZACHOWE MISTRZOSTWA CIECHANOWA

I miejsce – Kacper Fabisiak

 

  • KATEGORIE SZACHOWE

Uczniowie naszej szkoły są członkami Polskiego Związku Szachowego. Startują w ogólnopolskich turniejach szachowych, mierzą się z uczniami najlepszych szkół w Polsce i zdobywają kategorie szachowe:

Poryzińska Anna - kategoria IV
Peszyński Tymoteusz – kategoria V
Fabisiak Kacper – kategoria V
Jatkowski Piotr - kategoria V
Nowicki Witold - kategoria V
Ziólkowski Jan – kategoria V
Ziółkowski Julian – kategoria V
Ziółkowski Mikołaj - kategoria V

KULTURALNO - SPOŁECZNE

  • I Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Żywioły.
  • Koncert „Wyśpiewaj marzenia” z udziałem Chóru SWPS, zespołu „Moja Rodzina”.
  • Konkurs „Stan Wojenny – Chcemy Pamiętać!” współfinansowany przez IPN.
  • Szachowe Mistrzostwa Mazowsza dla Dzieci i Młodzieży.
  • Przedstawienie „Spotkanie z Aniołem” wystawione podczas Dni Patrona w Płońsku.
  • Udział w akcji Szlachetna Paczka.
  • Przekazanie przyborów szkolnych dla dzieci z płońskiego koła TPD.
  • Projekty edukacyjne: „English day”, „Moja Pasja”, „Poznajemy zawody naszych rodziców”.